7.  sat: 13.20 - 14.05

8. sat   14.10 -14.55

9. sat  15:00 - 15:45

Kolege iz Skopja u studijskom posjetu našoj školi
Autor: Administrator , 3. 6. 2019.

Djelatnici Osnovne škole Lazo Angelovski iz Skopja, Pero Arsenovski ravnatelj, Ljubica Ružinska koordinator Erasmus + projekata i učiteljica engleskog jezika,  Cvetanka Malcevska profesorica biologije, Biljana Kolevska i Elena Gashevska učiteljice razredne nastave i socijalna radnica Aleksandra Batić bili su u dvodnevnom studijskom posjetu našoj školi.

S obzirom da su obje škole nagrađene oznakom Etwinning škole, preko te jedinstvene platforme su se i povezale te dogovorile posjet kolega iz Skopja našoj škole s ciljem promatranja inovativnih metoda poučavanja i razmjene primjera dobre prakse vezanih za provedbu Erasmus + projekata, kao i eTwinning projekata.

Tijekom dvodnevnog posjeta kolege su dobile uvid u nastavni proces kod sudionika Erasmus + projekta koji su im u praksi pokazali primjenu znanja stečenih na edukacijama, organizaciju rada naše škole te su kao posebni gosti sudjelovali na nastavi na makedonskom jeziku.

Dječji sajam poduzetništva, koji je organiziran kao završna aktivnost Erasmus + projekta TESLA, bio je prilika našim dragim gostima da iz prve ruke vide diseminacijske aktivnosti koje provodimo.

Na završnom sastanku se raspravljalo o budućoj suradnji dviju škola kroz eTwinning i Erasmus projekte.